Current Status
Eğitime Katılmadı
Price
Yakında
Get Started
This course is currently closed

Kimler İçin Uygundur?

  • $1000 yatırım yapma ve trade etme gücüne sahip her birey için bu program uygundur. Öğrendiği bilgileri, kendileri uygulamaya başlayabilirler.
  • Muhakeme yeteneğine sahip bireyler

1 AY BOYUNCA WALL STREET BORSALARIYLA İLGİLİ ÖZEL DİSCORD GRUBUNA KATILIM

  • DISCORD kanalı içinde videolarda gördüğünüz konuları pekiştererek, güncel firmaları neden ve nasıl incelediğimi, hangi detaylara dikkat ettiğimi sizlere aktarıyor olacağım.

About the Instructors

Eğitmen
Egemen Yıldırım. 1990, Istanbul doğumlu İşletmeci. Öğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinde tamamladı. Finans alanında ilk heyecanını İşletme fakültesi sayesinde kazanmıştır. Yazılıma 15'li yaşlarından beri ilgili olan Egemen finansal bilgilerini yazılımla birleştirmek için yurtdışından eğitimlere katıldı. Edindiği tecrübelerin ardından eğitim ve yazılım sektöründe kendi işini kurdu. 2016 yılından beri de finans alanında profesyonelleşmiş bir işletmeci/yazılımcıdır. 2020 yılından itibaren Yurtdışı Borsalar (NYSE, NASDAQ) borsalarında trade etmeye başlamıştır ve portfoyünün büyük bir bölümünü bu sektör oluşturur. Hem algoritmik hem de manuel işlemlerine aktif olarak devam etmektedir.