Görüşler

Çok güzel anlatılmış. Faydalı oldu. Gerisi bizim becerimize kalmış.
Orhan Özgür Katılımcı
Kesinlikle evet.
Taner Katılımcı
Sadece yazılım anlamında değil, finansal piyasaları okuma konusunda da önemli şeyler öğrendim. Laboratuvar deneyleri yapar gibi deney ve gözlem yapabildik. İyi hazırlanmış bir kurstur.
Göktürk Ermiş Katılımcı
Tam ihtiyaç duyduğum bilgiler. Normalde çoğunu biliyorum ama burada tekrar etmiş olmakla bilgilerimi tazelemiş oluyorum. Teşekkürler.
Emmar Bayoğlu Katılımcı
Gerçekten çok özenilerek yapılmış bir kurs .
Selim Yunus Nakit Katılımcı
Anlatım ve örneklendirme çok iyi seviyede
Zafer Tozar Katılımcı
Çok karmaşık konuları bile basit ve zevkli şekilde anlatan Egemen YILDIRIM'a çok teşekkür ederim. Eğitimin içeriği, anlatılışı, konuların sıralaması çok güzel ve gerçekten öğretici. kesinlikle tavsiye ederim.
Erman Kozluca Katılımcı
Kesinlikle doğru bir karardı 🙂
Kenan Çelik Katılımcı
Son dersine kadar zevkliydi. %100 her detayın anlatılması mümkün olmasa da anlatılması gereken her şey anlatılmış. Gerisi merak ve özel çabayla yapılacak. Egemen YILDIRIM' a çok teşekkür ediyorum.
Veysel Barış Yıldırım Katılımcı
Mql konusunda Türkçe olarak verilmiş bu kadar kapsamlı bir eğitim mevcut değil. Hatta yabancı kurslarda bile bu kadarı yok diyebilirim. Mql hakkında hiç bir şey bilmeyen biri bile bu kursu aldığında rahatlıkla kendi Expert Advisor’larını oluşturabilir. Egemen Bey gerçekten iyi bir öğretmen, bildiklerini karşısındakine aktarabiliyor. Son olarak kursta sadece Mql programlama dili değil, programlamanın genel mantığı, Forex piyasaları ve Algoritmik Trade hakkında da eğitim veriliyor.
Ali Sargun Katılımcı
Geri
ileri